Article archive

Nëna e Bjordit: Po pres të takohem me nënën e Adelës

06/05/2009 13:49
  Antoneta, si t’u duk surpriza që t’u bë të shtunën falë ditarit të Bjordit, a e prisje? Jo, nuk e prisja, por Bjordi gjithmonë më ka befasuar, sa më shumë rri atje brenda, aq më shumë më befason. Më vuri para përgjegjësisë dhe rriti besimin që ai ka tek unë. A ke diçka që nuk e the atë natë...
>>

Big Brother Albania 2, Nominimet, Adelajda, Mimoza, Qetsori

03/05/2009 11:48
  Big Brother Albania 2, Nominimet, Adelajda, Mimoza, Qetsori Te nominuarit: Nga te gjithe rrjetet e telefonise celulare ne Shqiperi e Kosove Per te VOTUAR Adelajden, dergoni: BB ADELAJDA ne 15191 Per te VOTUAR Juniden, dergoni: BB QETSOR ne 15191 Per te VOTUAR Mimozen, dergoni: BB MIMOZA ne...
>>

Një ditë e vecantë për Adin

02/05/2009 23:39
  Sot për njërin prej konkurentëve është një ditë e vecantë. Është ditëlindja e nënës së Adit për të cilën ai ka folur shpesh dhe “Big Brother” ka vendosur të tregojë raportin e tyre duke i bërë një surprizë Adit. Banorët dalin në oborr ku ngrenë një dolli me rastin e ditëlindjes së mamasë...
>>

Big Brother Albania 2 Eliminohet Juna

02/05/2009 23:38
Juna eshte banorja e rradhes e eliminuar nga shtepia e Big Brother Albania. Ashtu si ne sondazhin tone Juna ishte nder me te votuarat ne te gjitha websitet e fansave te Vellait te Madhe.
>>

Flet Virgjil Kule, babai i Junës - Intervista

02/05/2009 20:09
  Pika e dobët e Junës? Atë po kërkojmë edhe ne   Ubënë disa javë që vajza juaj është bërë banore e “Big Brother”. Ajo zgjohet ndryshe, jeton me njerëz të tjerë, etj. Po dita juaj si ka ndryshuar? Ka ndryshuar shumë. Në fokus të ditës sonë është Juna. Çdo kohë të lirë që kam (dhe kam...
>>

Anjeza, java e vetmisë së madhe - Prisja të dilte Ari dhe jo Arjoni

02/05/2009 20:08
  Në bisedë me Junën, Anjeza i ka rrëfyer asaj se gjatë gjithë javës, kishte përjetuar ndjesinë se kësaj here, Arjoni do të dilte. Anjeza ka thënë se, nëse të shtunën e kaluar nuk e kishte pasur këtë frikë, këtë herë e kishte parandier. “Nuk doja t’ia thosha Arjonit, sepse nuk doja ta...
>>

Sori nuk është Kapedani : Një shefeje seksi, nuk do t’i rezistoja

02/05/2009 20:08
  Ekskluzivisht për suplementin “Big Brother”, Sorit i kemi shkëputur një rrëfim nga dhoma e kuqe e shtëpisë së famshme, ku tema e pyetjeve lidhej me filmin “Kapedani”, interpretuar nga një bashkëqytetar i konkurrentit, legjendari Albert Vërria. Sori nuk harroi me këtë rast të dërgojë urimet...
>>

Arjon Muca flet për banoret

02/05/2009 20:07
  ADI Gjërat pozitive - Humori Gjërat negative - Manipulimi Po ta kishe përballë, çfarë do t’i thoshe? “Në çdo pikë të territorit shqiptar, ndjehem si në shtëpinë time”   PAVLINI Gjërat pozitive - Kuraja Gjërat negative - Jo i mirinformuar për Kanunin Po ta kishe përballë, çfarë do t’i...
>>

Big Brother Albania 2 , Arjon Muca, Intervista

02/05/2009 20:06
  Pse ishe në “Big Brother” Arjon? Kërkoja një trampolinë ideale për t’u hedhur në synimet e mia. Ato lidhen me botën e televizionit ku dëshiroj të bëhem prezantues, por njëkohësisht do të konkurroj edhe në Akademinë e Arteve të Bukura për aktor. A mund të jetë dialekti që ke në të folur...
>>

Nusja e Qetsorit : S’jam xheloze, ia njoh shijet

02/05/2009 19:26
  Liljana është 29 vjeç. Dje, pra më 1 maj, ishte datëlindja e saj. Punon kontrollore në paraburgimin e Vlorës. Të birit dy vjeç, i kanë vendosur emrin e babait të Qetësorit (që nuk jeton më), ndërsa pret një vajzë dhe është në muajin e katërt të shtatzënisë. Në paraburgimin e Vlorës, sapo...
>>

Items: 11 - 20 of 180

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Search site

© 2009 | te gjitha te drejtat e rezervuara |besi2.tk|besi --- Lecos.