Article archive

Babai i Adelës lë Shqipërinë nga inati i së bijës

26/04/2009 22:54
  Tashmë është një fakt i njohur, që prindërit e Adelës jo vetëm që nuk e përkrahën të bijën për t’u bërë pjesë e “Big Brother”, por ata kërkuan me forcë që Adela ta linte menjëherë shtëpinë, sapo ajo filloi të afrohej me Bjordin. Edhe mungesa e prindërve gjatë netëve të spektaklit, tregonte...
>>

Prova e fituar

26/04/2009 08:44
Prova e javës ka konsistuar në një pjesë tjetër e cila ka qënë dhe karaokja në gjuhën kineze. Për përmbushjen e kësaj prove u caktuan Anjeza dhe Adi të cilët interpretuan këngën e Celin Dion. “Big Brother” duke parë impenjimin e banorëve e ka vlerësuar provën të fituar duke disponuar një buxhet...
>>

Letër nga Poli

26/04/2009 08:43
  Mimoza është një tjetër banore e cila ka marrë një surprizë nga “Big Brother”. Ajo ka marrë dhuratë një arush nga Poli, i cili i kishte shkruar një letër për të. Ai i ka shprehur dashurinë, dhe mbështetjen e tij për vazhdimin e ëndërrës së saj në “Big Brother”. Ajo u shpreh shumë e lumtur...
>>

“Duhet të largojmë zyshën”

26/04/2009 08:42
  Eltoni dhe Juna, në kopësht bisedojnë për fundin e Big Brother. Ata bëjnë disa llogaritje dhe thonë se për tre javë mbaron spektakli. Sipas llogaritjeve të Eltonit, ata kanë hyrë në gjysmë finale. Në bazë të kësaj, ai shprehet se ka ardhur koha që të largojnë zyshën nga loja, Adelën, dhe...
>>

Big Brother Albania 2 - Dita 78 - Eleminimi i Arjonit Video

26/04/2009 08:41
 
>>

Big Brother Albania 2 : Elton Tozaj Eliminohet

26/04/2009 08:38
  Big Brother ka kominikuar se publiku ka vendosur qe (me 55 % te votave) banori qe duhet te le menjehere shtepine, duke humbur perfundimisht mundesine per te fituar 70,000 euro eshte ARJON MUCA!
>>

TE KANDIDUARIT JANE : Arjani, Anjeza, Adi, Qetsori, Eltoni

26/04/2009 08:37
TE KANDIDUARIT PER ELEMINIMIN E DYTE TE MBREMJES SE SOTME JANE : Arjani, Anjeza, Adi, Qetsori, Eltoni Nga te gjithe rrjetet e telefonise celulare ne Shqiperi e Kosove Per te VOTUAR Arjanin, dergoni: BB ARJAN ne 15191 Per te VOTUAR Adi, dergoni: BB ARDIAN ne 15191 Per te VOTUAR Anjezës, dergoni: BB...
>>

Eleminohet Arjon Muca

26/04/2009 08:36
  Big Brother ka kominikuar se publiku ka vendosur qe (me 38% te votave) banori qe duhet te le menjehere shtepine, duke humbur perfundimisht mundesine per te fituar 70,000 euro eshte ARJON MUCA!
>>

Big Brother Albania 2, Intervista, Aida Troka

26/04/2009 08:34
Aida, çfarë note do t’i vendosje vetes në këtë eksperiencë? 10 për vërtetësinë dhe 8 për lojën. Po njerëzit e tu më të afërt si e komentuan qëndrimin tënd, a të bënë kritika? Si për habinë time jo. Si asnjëherë tjetër më thanë me zë të lartë: Jemi krenarë për ty. Për mua kjo është fitore,...
>>

Zbulohet Enkeleda, motra nga babai, të cilën Bjordi nuk e ka takuar asnjëherë

25/04/2009 10:02
    if (window.ppc_ad_block){ppc_ad_block=ppc_ad_block+1;}else{ppc_ad_block=1;}function PPCShowAdBlock_1240329508(ppc_ad_block_count){ppc_title = document.title; ppc_show_ads_id = "1240329508";ppc_show_ads_url =...
>>

Items: 31 - 40 of 180

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Search site

© 2009 | te gjitha te drejtat e rezervuara |besi2.tk|besi --- Lecos.