Flet Mesida: Adelajda, shumë antipatike | Big Brother Albania 2

29/03/2009 15:27

 


 

Ti hyre kur loja në “Big Brother” kishte filluar. Për cilin person kishe më antipati?

Për Aidën, por ja që u bë shoqja ime më e mirë aty brenda.

A ndryshove mendim për banorët pasi i njohe dhe për cilët veçanërisht?

Për Aidën, Arionin dhe Bikën.

Strategjia për të provokuar pak raportin mes Adelës dhe Bjordit të dëmtoi?

Unë doja t’i afroja, ose më saktë të ndihmoja Bjordin, sepse sa për Adelajdën nuk më intereson fare. Duke hyrë në mes tyre doja që Adelajda të bëhej xheloze dhe t’i afrohej djalit, ashtu siç ndodh, sepse deri në ato momente ajo thjesht bënte sikur nuk donte. Për Adelën kisha antipati që para se të hyja dhe që brenda shtëpisë m’u shtua më shumë.

Çfarë ndjen për Arjonin?

Shok shumë i mirë.

A prisje një puthje nga ai natën që ishit vetëm për vetëm?

Aspak.

A ke dyshuar ndonjëherë se ndonjë nga banorët ka shije të veçanta seksuale, duke qenë gay ose bisex?

Jo nuk e besoj, por do kishte qenë diçka e lezetshme.

Ku ke gabuar në qëndrimin tënd brenda “Big Brother 2″?

Duhet të kisha luajtur pak më shumë.

Pse dole?

Sepse u futa e fundit dhe me sa shikoj njerëzit kujtojnë se u futa mes Adelës dhe Bjordit.

Ish i dashuri yt ka treguar për ne, se ti shkon larg për dashurinë, po për famë dhe para çfarë je gati të bësh?

Ekleni nuk është i dashuri im. Nuk e di pse ai e ka lëshuar atë intervistë, pasi ne kemi qenë thjesht shokë. Kam dashur ta telefonoj dhe ta pyes për këtë veprim, por ai nuk guxon ta hapë telefonin. Unë do bëja humë gjëra për njerëzit që dua, por për famën nuk do të kisha bërë shumë.

Cili është komenti i parë për dy banorët e rinj?

Ani më duket se do eci gjatë. Kurse Anjeza nuk më duket se ka treguar shumë këto ditë dhe nuk di se çfarë të them.

Kush mendon se do ta fitojë këtë edicion të “Big Brother”?

Shpresoj që ta fitojë Aida.

Çfarë oferte do të doje të vinte tani që sapo dole nga shtëpia e “Big Brother 2″?

Të punoja për ndonjë klub të rëndësishëm, ose të bëja diçka që ka lidhje me modën.

 

 

AIDA

On - Thotë atë që mendon.

Off - Të ndërpret.

Ta kisha sot përballë do t’i thosha: “Të dua shumë”.

MIMOZA

On - E sjellshme.

Off - Nuk thotë asnjëherë atë që mendon.

Ta kisha sot përballë do t’i thosha: “Pse nuk merrje pjesë në asnjë aktivitet ose debat?”

ADELAJDA

On - S’kam asnjë gjë pozitive.

Off - Shumë gjëra që s’më pëlqejnë.

Ta kisha sot përballë do t’i thosha: “Nuk më intereson të të kem përballë”.

BIKA

On - E drejtë.

Off - Shumë kokëfortë

Ta kisha sot përballë do t’i thosha: “Të uroj gjithë të mirat e kësaj bote”.

LIRITA

On - Liberale.

Off - Nuk reagon kur duhet.

Ta kisha sot përballë do t’i thosha: “Bëre gabim që e shite Aidën në atë mënyrë”.

ADI

On - Humorist.

Off - Nuk hapet aq sa duhet.

Ta kisha sot përballë do t’i thosha: “Duhet të bëje më shumë estradë aty brenda me njerëzit”.

QETSORI

On - Di të gatuajë.

Off - Manipulator.

Ta kisha sot përballë do t’i thosha: “Shpresoj që të të kem sa më shpejt përballë meje”.

ARJONI

On - Zemërmirë.

Off - Pak naiv.

Ta kisha sot përballë do t’i thosha: “Je çuni më i bukur që kam takuar në jetën time, si nga pamja ashtu edhe nga zemra”.

BJORDI

On - Nuk e ka humbur atë fëmijën brenda vetes.

Off - I pavendosur

Ta kisha sot përballë do t’i thosha: “Mos harro që do e pimë kafen e mëngjesit përditë bashkë”.

DRITANI

On - E mban mirë me të gjithë.

Off - Nuk thotë atë që mendon.

Ta kisha sot përballë do t’i thosha: “Kush je ti në të vërtetë”?

ZHULJETA

On - Di çfarë kërkon në jetë.

Off - Sarkazma.

Ta kisha sot përballë do t’i thosha: “E kam takuar dhe i thashë pse nuk më dhe mundësinë të të njihja ashtu siç je realisht”.

PAVLINI

On - Është në botën e vet.

Off - I duhet një orë për të thënë po ose jo.

Ta kisha sot përballë do t’i thosha: “E kam takuar edhe Pavlon dhe e pyeta për shëndetin e familjes”.

Back

Search site

© 2009 | te gjitha te drejtat e rezervuara |besi2.tk|besi --- Lecos.