Big Brother Albania 2, iken Aida

21/04/2009 11:54

e2809cbig brothere2809d iken aida Big Brother Albania 2, iken Aida

Spektakli i “Big Brother” ka shenuar emocione te forta mbremjen e se shtunes, midis dy konkurrenteve mjaft luftarake dhe te perfolura, Adelajdes dhe Aides.
Publiku nga shtepia votoi Aiden, konkurenten qe duhej te linte shtepine me te famshme ne Shqiperi.
Por gjate diteve te fundit te qendrimit te saj, Aida ka provuar dhe nje surprize nga “vellai i madh”, i cili i ka bere te mundur nje telefonate nga e motra e saj, tashme i vetmi pjesetar i mbetur i familjes.
Spektakli kishte rezervuar dhe mjaft surpriza per banoret. Nje ekran i vendosur brenda shtepise ka dhene sekuenca te ndryshme mes Arjonit dhe Anjezes, e ndersa per here te pare ne publik jane shfaqur motra e Arjonit duke biseduar me Anjezen dhe motra e Anjezes duke biseduar Arjonin rreth lidhjes se tyre.
Por nje nga surprizat me te forta dhe te kendshme sigurisht eshte vertitur mes ciftit me te perfolur te “Big Brother”, Adelajdes dhe Bjordit.
“Vellai i madh” zgjodhi nga publiku nenen e Bjordit, Antoneten per te realizuar dhe surprizen me te kendshme te mbremjes.
Nje leter e Bjordit e shkeputur nga ditari i tij u lexua ne publik, ku Bjordi i kerkoi ndihme nenes ne lidhje me dashurine me Adelajden.
Teper e emocionuar Antoneta pohoi gjate spektaklit se do ta perkrahe nje lidhje te tille.
Ajo i beri thirrje prinderve te Adelajdes qe te perkrahin kete ndjenje te bukur dhe te sinqerte duke thyer keshtu nje mentalitet te forte te qytetit te tyre te Kavajes.

Back

Search site

© 2009 | te gjitha te drejtat e rezervuara |besi2.tk|besi --- Lecos.