Article archive

Adi,Sori “Atë sjellje e bën mosha”

02/05/2009 11:47
  02/05/09 00:12 Adi, Sori dhe Ari komentojnë mbi raportin e Adelës dhe Bjordit. Ari është pesimist për lidhjen e tyre dhe duke i parë zënkat e përditshme, mendon se nuk ka për të zgjatur shumë si histori. Sori dhe Adi e mendojnë ndryshe. Adi shprehet se ata duhet të mendojnë me moshën e dy...
>>

Bjordi & Adela Dasmë tradicionale shqiptare

02/05/2009 11:46
Bjordi dhe Adela përgatisin darkën dhe gjatë kësaj kohe, Bjordi përmend dicka lidhur me martesën. Adela ia kthen me shaka se nuk ka ndërmend të martohet me të. Bjordi shprehet se do bëjnë një dasmë të madhe dhe jep disa variante se si mund ta bëjnë. Adela shprehet se dasma do të bëhet si gjithë...
>>

Puthja me Arjonin e Big Brother Albania 2, Elvanen e le i dashuri!

30/04/2009 15:27
  Këngëtarja Elvana Gjata është ndarë nga Gerti, i dashuri i saj legjendar për shkak të një puthjeje spontane me një model. Sipas thashethemeve, thuhet se gjithçka ka nisur nga një deklaratë e Arjonit, modelit dhe stilistit për puthjen me këngëtaren… ndërsa i dashuri i saj nuk e ka pasur të...
>>

Dritani i Big Brother në Pub pa të fejuarën dhe në shoqërinë e vajzave

30/04/2009 15:26
  Një nga eliminimet surprizë ishte dhe ajo e Dritanit, djalit 26-vjeçar për të cilin shumë prej nesh mund të vinin bast që do të arrinte të shkonte deri në finale. Por mesa duket autokontrolli i tij i tepërt bëri që ndjekësit e këtij programi ta eliminonin shumë më shpejt nga ç’parashikohej....
>>

Big Brother Albania 2, përvojë e pashlyeshme

27/04/2009 19:40
  Për Anjezën dhe Arjonin, matematika nuk është opinion. Kuptimi i tatuazhit të tyre Të gjithë banorët  bëjnë tatuazhe,  përveç Adelës dhe Arit «Big Brother” u ka dhënë  banorëve të shtëpisë  më të famshme në  Shqipëri mundësinë për të bërë tatuazhe, për të cilat...
>>

Moza: Dashuria me Polin? Jemi puthur vetëm një herë

27/04/2009 19:39
  Moza është shprehur se ka qenë fanse e Polit gjatë kohës kur ai ishte pjesë e “Big Brother”Arjoni dhe Eltoni në këtë fillimjave vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes së banorëve të “Big Brother”, edhe pse u larguan nga shtëpia prej eliminimit të dyfishtë në spektaklin e së shtunës mbrëma....
>>

Babai i Adelës lë Shqipërinë nga inati i së bijës

27/04/2009 15:39
  Tashmë është një fakt i njohur, që prindërit e Adelës jo vetëm që nuk e  përkrahën të bijën për t’u bërë pjesë e “Big Brother”, por ata kërkuan me forcë që Adela ta linte menjëherë shtëpinë, sapo ajo filloi të afrohej me Bjordin. Edhe mungesa e prindërve gjatë netëve të spektaklit,...
>>

Mimoza dhe Adi : Nuk do ta kem më kompleksin

27/04/2009 15:02
  Moza dhe Adi diskutojnë për Adelën dhe kompleksin e saj për të mos dalë me rrobat e banjës si ata, e për të shijuar pishinën. Ajo thotë se vetë fakti që dalin të gjithë të luajnë në pishinë, të bën që të mos rrish e distancuar. Adi i thotë Adelës, që ndodhet pak më larg, që ta harrojë se...
>>

“Unë të përqafoj dhe të fal!”

27/04/2009 15:01
  “Si ma bëre këtë?” – i ka thënë Adi Mimozës me shaka. “Çfarë të bëra?” – i tha ajo dhe Adi i ka shpjeguar se po bënte shaka. “Mos mendo se të kam nominuar, sepse nuk e kam bërë!” – i ka thënë ajo Adit. Mimoza ka shtuar se ajo njëherë kishte gabuar, por edhe atë herë i kishte treguar. Adi...
>>

Nëna e Qetsorit: Dua ballafaqim me Eltonin, na fyeu nusen shtatzënë

26/04/2009 22:54
  “E shoh djalin tim që në orën 13:30 që kthehem nga puna, deri pas mesnatës kur ai fle. Më duket sikur e kam brenda në shtëpinë time. Fle dhe dua të zgjohem me të, por më duhet të iki për në punë”. Nëna e Qetsorit, një nga konkurrentët më të fortë të “Big Brother-it” shqiptar na thotë se si...
>>

Items: 21 - 30 of 180

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Search site

© 2009 | te gjitha te drejtat e rezervuara |besi2.tk|besi --- Lecos.