Article archive

Adela: Të gjithë kapen me Adelën!

25/04/2009 10:02
  Arjoni ka marrë shkas nga tema për fenë për të ngacmuar Adelajdën me pyetje. Këtë gjë ajo e kupton dhe thotë:-“Të rinjtë që vinë në shtëpi, ata që janë në nominim dhe ata që kanë dëshirë për të bërë biseda kapen me Adelën!” Arjoni kërkon të sqarohet për këtë gjë duke thënë që ai nuk...
>>

Mami i Bjordit: “Adelajda ma ka fituar zemrën”

25/04/2009 10:01
  Puthje, përqafime dhe më shumë se kaq mbase midis dy banorëve më të përfolur të “Big Brother 2”, Bjordit dhe Adelajdës. Por si e shikon Antoneta, mamaja e Bjordit intimitetin mes tyre, dhe a mund të jetë Adelajda nusja e ardhshme e djalit të saj. Ja si tregon për “Panorama Plus”: Bjordi dhe...
>>

Irritohen fansat për prejardhjen e Junës së “Big Brother”

25/04/2009 09:59
  Herën e kaluar “Panorama Plus” ju njohu më shumë me banoren e re të shtëpisë së “Big Borther”, Junën nëpërmjet rrëfimeve të miqve të saj në Gjermani, me të cilët ajo ndan një kohë të konsiderueshme. Gjithashtu, ju treguam se Juna është vajza e një personazhi shumë të njohur siç është...
>>

“Mos harro veten”

25/04/2009 09:57
Adi i jep disa këshilla Bjordit për mënyrën si po vepron në shtëpi. Ai i thotë se historia e tij është shumë e bukur dhe duhet ta vazhdojë me këtë pasion që ka, por pa harruar në këtë mes edhe veten. Sipas tij, njerëzit kanë nevojë të dëgjojnë se cfarë ai ka për të thënë. “Ke kohë për t’i bërë...
>>

“Kam frikë për Arjonin”

25/04/2009 09:56
Anjeza i tregon Eltonit se ka frikë se ndoshta Arjoni del këtë të shtunë. Ajo shprehet se ka një ndjesi të tillë, por Arjonit nuk i ka thënë asgjë sepse mërzitet. Sipas saj, kjo javë është më e rrezikshme për Arjonin se sa java e kaluar. “Pse kur unë filloj të ndjehem mirë, do ndodhë dicka që do...
>>

“Arin shyqyr që e kemi”

25/04/2009 09:56
  Bjordi dhe Adela bisedojnë se cili mund të dalë nesër. Bjordi thotë se e ka shumë të vështirë të japë një mendim sepse ka filluar të mendojë se të gjithë janë të rrezikuar e në këtë mënyrë mund të dalë edhe Sori që Adela me siguri mendon se nuk del. Sipas tij, edhe Ari mund të mos dalë,...
>>

“Nesër në nominim”

25/04/2009 09:56
  Adela dhe Moza sapo janë zgjuar nga gjumi dhe dalin në kpësht për të ngrënë mëngjesin. Ato fillojnë të bisedojnë për të shtunën. Adela shprehet se nesër do të dalë në nominim patjetër dhe se mjaft pushime bëri. Edhe Moza mendon kështu se këtë javë ka për të dalë dhe ajo në nominim. Ato...
>>

Me këta nuk mund të flitet

23/04/2009 16:46
23/04/09 11:50 Eltoni dhe Juna diskutojnë për bisedën e një nate më parë ku u fol ndër të tjera dhe për historinë dhe luftën. Ata ironizojnë mendimet e Arit i cili, sipas tyre, doli në konkluzionin se nuk është bërë luftë. Ata thonë se për këto mendime duhen vënë duart në kokë sepse nuk mund të...
>>

“Gjumi mund të jetë taktikë loje”

23/04/2009 16:46
  Disa nga banorët janë mbledhur në sallon për të praktikuar leksionet e gjuhës kineze. Përvec kësaj, ata nuk harrojnë të komentojnë edhe sjelljet e njeri-tjetrit. Eltoni thotë se Bjordi ka gjetur një mënyrë të mirë për të kaluar kohën dhe për të qëndruar ende në shtëpinë e Big Brother, atë...
>>

“Dikush më ka inat”

23/04/2009 16:45
  Eltoni dhe Juna kanë dalë në kopësht për të pirë kafen e mëngjesit dhe duke e shoqëruar me cigare. Ai ankohet se dikush ia ka mbaruar cigaret dhe ia merr nga vendi ku ai i mban. Juna i thotë që t’ia japë asaj që t’i vendosë ku i mban ajo të sajat. “Le të provojë ndonjë t’i marrë”-...
>>

Items: 41 - 50 of 180

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Search site

© 2009 | te gjitha te drejtat e rezervuara |besi2.tk|besi --- Lecos.